24 травня для школярів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник.

У школі проведено урочисту лінійку, нагороджено кращих учнів. Квіти, сльози – у кого від суму за рідною школою, у кого від радості, що попереду канікули.

Святково одягнені, з квітами та гарним настроєм зібралися школярі, вчителі та батьки на подвір’ї школи в очікуванні останнього дзвоника у цьому навчальному році. Саме час підвести підсумки результатами у навчанні та поділитися планами на канікули.

 Про завершення навчального року усіх присутніх сповістив останній дзвоник.

Несторяк І.Ю.,

заступник директора з ВР

 

 

ПРОЩАННЯ

 

З ПОЧАТКОВОЮ

 

ШКОЛОЮ

(4 клас)

Учні четвертого класу готуються подолати чергову сходинку дорослого життя. Травень подарував їм свято прощавання з початковою школою.

Швидкоплинно промайнули чотири роки навчання. За цей час діти подорослішали, зміцніли, успішно крокуючи сходинками в Країні знань.

22 травня учні 4  класу попрощалися з початковою школою, першою вчителькою Нестор С.Ю.. Свято  зібрало разом велику шкільну родину: дітей, батьків, педагогів. Адже всі разом робили кроки до перемог, відкриттів, успіхів. З  приємністю згадували багато цікавого з життя класної родини. Зі словами вдячності зверталися учні до першої вчительки, викладачів, до мам та татусів. 

Відлунала мелодія вальсу. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети. Нові відкриття та перемоги.

Бажаємо всім учням літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку і здоров’я!

Хай щастить вам!!!

Несторяк І.Ю.,

заступник директора з ВР

 

 

Свято-конкурс

"МІС МОДЕЛЬКА!"

 

     Захід підготувала та провела педагог-організатор Дроняк Г.В. 

    Юні п'ятикласниці, а це 13 дівчат,  виборювали звання "Міс Моделька-2019".       

      Показавши свої вміння та таланти, давши відповіді на каверзні запитання, з якими дівчатка швидко  впоралися, журі конкурсу  нагородило кожну конкурсантку відповідним титулом.

 Перемогу і звання "МІС МОДЕЛЬКА-2019" виборола Фокшек Ангеліна.

"МІС ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" стала Булега Лілія.

Успіху вам, чарівні красуні-дівчата!!!

Несторяк І.Ю., заступник директора з ВР

 

 

9 травня

 

- незабутня дата!

 

     Захід підготували та провели учні 10 класу (класний керівник Несторяк М.В.).

     Флешмоб "Пам'ятаємо... Не забудемо..." - у чні 3 класу (Дроняк Г.В., Генцар А.І.).

 

 

 

 

Мовчать слова, як квіти обеліскам!
Хвилиною мовчання вшанувать
Зосталось мертвих рідних, близьких.
Чорнобильського болю не пізнать.

 

 

 

26 квітня 2019 року в день 33-ї річниці Чорнобильської трагедії в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лінійку-реквієм «Біль Чорнобиля – мій біль». Ініціаторами проведення виступили учні 7 класу (класний керівниик Вовк Ю.М.).

Емоційному забарвленню заходу сприяли вірші Л.Костенко, І.Драча, музичний твір «Реквієм» Моцарта тощо.

Наша пам'ять і пам'ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому. Врятований світ найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. 
     Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на Землю гірка зірка Полин
.

Заступник директора з ВР

Несторяк І.Ю.

 

 

 

НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ

 

25 квітня 2019 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулася цікава зустріч з працівниками  пожежної частини. З тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях.

Учні отримали цікаву та корисну інформацію від рятівників-пожежників, мали можливість роздивитись і доторкнутись до спецодягу та знарядь праці. А Сорочан Володимир, учень 11 класу, примірявши на собі спецодяг, погасив уявний вогонь з брандспойта. Із захопленням учні розглядали пожежну машину, приміряли пожежні каски, спостерігали за тим, як працює пожежна техніка під час гасіння вогню. Всі бажаючі побували всередині автомобіля, а таких було чимало!

Захопленню учнів не було меж! Школярі були зацікавлені побаченим, активно реагували на дії пожежних, ставили багато цікавих запитань і отримували змістовні відповіді.

Бажаємо працівникам пожежної частини життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу.

Заступник директора з ВР

 

Несторяк І.Ю.

 

День благоустрою

у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

до Дня довкілля  (20 квітня 2019 року) в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

З метою виховання в дітей патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя та зміцнення здоров’я 29 березня у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) між учнями 7, 8-А, 8-Б, 9 та 10 класів.
Змагання проводились з таких видів: “Впоряд” (стройова підготовка та виконання маршової пісні), військово-туристська “Смуга перешкод”, “Рятівник” (надання долікарської допомоги), “Відун” (вікторина), “Перетягування линви” (канату).

За рішенням суддівської колегії гри “Сокіл” (“Джура”) у загальному заліку переможцем став рій 10 класу.

Захищати честь нашої школи на районному етапі конкурсу буде збірна команда – рій «Горяни», до якого ввійшли:

ü     Ревуцький Владислав (10 кл.)

ü     Гожда Василь (10 кл.)

ü     Малиш Михайло (9 кл.)

ü     Несторяк Максим (9 кл.)

ü     Бечко Іван (9 кл.)

ü     Олійник Богдан (9 кл.)

ü     Чопа Світлана (8-Б кл.)

ü     Захарюк Марія (8-А кл.)

Успіхів!

Заступник директора з виховної роботи

 І.Ю. Несторяк

 

21 березня проведено свято

"Прощавай, Букварику"

 

Буквар сходинка до мудрості. Вже 440 років він відкриває світлу стежку в захоплюючий світ знань. Здолали свою першу сходинку і учні 1 класу нашої школи. На честь такої події вчителькою початкових класів Несторяк Ольгою Василівною та учнями 1 класу було підготовлено й проведено свято "Прощавай, Букварику!». Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником Буквариком. 

Протягом заходу першокласники жартували, співали, танцювали, ділилися своїми досягненнями та вміннями. Лунали слова вдячності не лише Букварикові, але й батькам. Саме вони ділили їх перші невдачі й щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався.

Успіхів вам у шкільному житті!

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк 

 

6 березня

у Сергіївській ЗОШ

І-ІІІ ступенів проведено

засідання районного методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного напрямку з проблеми

«Розвиток мистецьких здібностей шляхом удосконалення практичних навиків»

 

http://putvos.cv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2313:-n-l-r&catid=21:2011-01-20-13-32-18&Itemid=19

 

Виховний захід

"ТВІЙ ДРУГ - ДОРОЖНІЙ РУХ"

Класний керівник 3 класу

Генцар А.І.

 

 

     З метою ознайомлення учнів з дорожніми знаками та їх групами; вихованням дисциплінованості, обережності, культури поведінки на дорозі, бажанням краще знати правила та дотримуватись їх в 3 класі було проведено виховний захід «Твій друг – дорожній рух». 

Відомо всім, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоровя. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоровя, а й навіть життя. 

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, у свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів, пішоходів. Тому треба всім дотримуватися правил дорожнього руху.

Друже, запамятай ти важливі поради

І увагу звертай на дорожні знаки.

Це наука проста, але дуже важлива,

 

Якщо знаєш її, ти людина щаслива.

Заступник директора з ВР

Несторяк І.Ю.

 

 

 

Захист проекту "Продукти бджільництва у народній медицині"

 

Загін 7 класу "Бджілки".

Класний керівник Вовк Ю.М.

 

     Під час захисту проекту учні 7 класу розповіли про цікаві факти та корисні властивості продуктів бджільництва. Юні дослідники дійшли висновку, що вживати мед - це здорово!

18 лютого 2019 року

учні школи долучились до

проведення Всеукраїнської

тихої акції

"Ангели пам'яті"

06 лютого 2019 року проведено районний етап обласного конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття».

У конкурсі взяли участь 3 колективи з трьох ЗНЗ району, які представили 4 хореографічні композиції у таких стилях: фрістайл, диско, модерн.

Оцінювало виступи конкурсантів журі у складі:  Яків’юк М.В., керівника апарату районної державної адміністрації; Шевчук Л.І., завідувача РМК відділу освіти, молоді та спорту, Хромей Н.П., директора Путильського РЦДЮТ, Москаль Л.Ю., методиста РМК відділу освіти, молоді та спорту,  Дутчак О.В., методиста ПРЦДЮТ.

Відповідно до ухвали журі, переможцями у номінації «Диско» визнано хореографічний колектив «Едельвейс», Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Коваль А.Ю., у номінації «Фрістайл» хореографічний колектив «Ексідент» Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вихованці гуртка Путильського РЦДЮТ, керівник Дроняк Г.В., у номінації «Модерн»  хореографічний колектив «Карпатські візерунки», Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Лоза Ю.Д. Колективи-переможці  будуть представляти район на обласному конкурсі сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття» 16 лютого 2019 року. Ми бажаємо їм перемоги.

 

 ВІТАЄМО!!!

 

Захист проекту

"Мій край - Гуцульщина" учнями 6-А класу.

Класний керівник Кимович М.О.

 

Може, десь земля є краща й вища,
А над нею небо – золоте.
Та мені найкраща та, де вишня,
Та, де вишня мамина цвіте.
Б.Радиш

Мальовничий рідний гуцульський край. Воістину райський куточок Карпат. Чи можна краще сказати про ту землю, де народився, живеш, де привітно усміхаються до тебе віконця батьківської хати, де сиві Карпати кутаються у білосніжні хмари, де про щось весело гомонять гірські потічки, а стрункі смереки слухають тиху зажуру вітру.

 

Багатства культурно-мистецької та історичної спадщини Гуцульщини, неповторність та унікальність її природи і людей є безсумнівними. Ми з повним правом можемо пишатися ними перед усім світом. Але не лише пишатися, а й досліджувати, збирати, зберігати, вивчати, починаючи з-за шкільної парти. В цьому ми мали змогу переконатися, відвідавши цікавий захід, який підготували учні 6-А класу. Шестикласники розповідали про традиції, звичаї, одяг, кухню гуцулів, вибір місця та будівництво гуцульської хати; співали пісень, декламували вірші, танцювали. На завершення всіх присутніх пригощали кулешою, бринзою та гуслянкою – традиційними стравами гуцулів.

Несторяк І.Ю.,

заступник директора з виховної роботи

Колядки та щедрівки у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

"Ходить селом коляда"

 

 

Новорічні ігри 

 

1-4 класи

 

ЗАХИСТ ПРОЕКТУ УЧНЯМИ 5 КЛАСУ

(кл. керівник Говдан О.В.)

 

"ПІСНЯ  ДУША НАРОДУ"

 

 

12 грудня загін 5 класу спільно  з класним керівником Говдан О.В. презентували роботу над проектом  «Пісня – душа народу».  Протягом заходу учні ділились піснями, записаними від бабусь та дідусів; розповідали легенди, відгадували загадки тощо. Захід супроводжувала аудіо-, відеопрезентація. П’ятикласники  піснею заявили про свої патріотичні почуття та продемонстрували щире бажання разом з усіма українцями досягти миру та жити в незалежній Батьківщині.

Нехай завжди з нами буде українська пісня, нехай збереже вона тепло наших сердець, нехай робить усіх красивішими у своїх почуттях, підносить нашу національну і людську гідність.

Кружляй же, завжди, пісне, на орбіті,

Брини й мужай в різноголоссі нот,

Про рідний край і нашу пісню в світі

Не забувай, співучий мій народ!

 

 Заступник директора з ВР

Несторяк І.Ю.

 

24 жовтня – день пам'яті Лук'яна Кобилиці

 

Учні 9 класу, спільно з класним керівником Кочерган Г.О., підготували літературну композицію, присвячену вшануванню пам'яті народного месника на Буковині Л. Кобилиці 

 

Він був чи не єдиним за всю історію австрійської імперії селянином-депутатом і домагався у парламенті скасування кріпацтва та повернення землі селянам. 

Лук’яна Кобилицю  називали «королем гуцулів». Краса і відвага душі відбивались у його непересічній зовнішності. Ось як писав про нього  Іван Франко: «Його лице добродушне, та при тім поважне, з великими блискучими очима, дуже нагадувало лице Христа, як Його звичайно малюють на іконах». І ще: «Це був гуцул, розумний, повний енергії. Вся його постать свідчила про щось незвичайне. Він скидався на людину, що привикла розказувати».

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк

Вечір-реквієм, присвячений  Дню Гідності та Свободи

«МИ НЕ ЗГАНЬБИЛИ СЛАВУ НАШИХ ПРЕДКІВ,

НОВИХ ГЕРОЇВ ДАЛИ НЕБЕСАМ»

 

Захід підготували та провели учні  8-Б класу, спільно з класним керівником Верешко С.І.

Флешмоб підготували учні 3 класу

(Керівники: Генцар А.І. та Дроняк Г.В.)

 

Епіграфом заходу були такі слова: «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!» Учні вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні під мелодію гімну Майдану «Пливе кача». Школярі переглянули відеофільм «Зима, що нас змінила» та вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Учасники заходу перегорнули сторінки історичних подій на Майдані, акцентували увагу на героїчних подвигах борців – представників різноманітних верств населення та національностей, декламували вірші про героїв Небесної Сотні тощо. На завершення заходу проведено флешмоб «Діти єднають Україну заради гідності і свободи». 

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

 

 

22 листопада класний керівник 6-Б класу Генцар Т.Д. провела відкриту виховну годину

 

"Добро і милосердя

у твоєму житті!"

 

     З метою виховання в молоді глибоких національно-патріотичних переконань, відданості Батьківщині, відродження духовних і моральних цінностей, толерантності, доброзичливості класний керівник 6-Б класу Генцар Т.Д. провела відкриту виховну годину "Добро і милосердя у твоєму житті!", під час якої обговорювали що таке добро та милосердя, учні виконували різні завдання, вправи тощо. У класі панувала атмосфера любові й доброти. Учні мали змогу переглянути цікаві відеоролики.

           Доброта – це важлива якість людини, особливо в наш час електроніки та егоїзму. Творити добро може кожен, незалежно від віку, умов існування, релігійних вподобань.

            Добро – це та універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним, це та людська якість, на якій будується світ. Вона має властивість поширюватися і повертатися до того, від кого починалася. Недарма народне прислів’я говорить: «Твори добро, і воно тобі повернеться».

Всі учні 6-Б класу були задіяні у проведенні виховної години.

Сказав Мудрець:

- Живи, добро звершай!

Та нагород за це не вимагай!

Лише в добро  і вищу правду віра

Людину відрізня від мавпи і від звіра.

Хай оживає істина стара:

 Людина починається з добра.

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі мали нагоду написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності.

 

 

      Вчителі та 45 учнів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Крила України».

 

Цього року диктант називався  «Крила України». Його автором став - викладач, автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Текст «Крила України»

Що спадає на думку, коли чуємо слово «мрія»? Щось піднесене: небо, крила, політ… Недарма саме «Мрією» назвали найбільший у світі літак, сконструйований, до речі, у Києві. Щоб злетів цей велетенський і, на перший погляд, непідйомний залізний птах у синю височінь, свій досвід і талант у нього вклали люди різних національностей. Власне, сила наша в тому, що нас багато і ми різні. А здійснених разом, здавалося б, нездійсненних мрій нам не бракує.

Скажімо, Сергій Параджанов, вірменин за походженням, захопив увесь світ фільмом «Тіні забутих предків», зібравши десятки нагород на численних міжнародних кінофестивалях. Народжена в російському Смоленську Тетяна Яблонська полонила наші душі українськими мотивами, від споглядання яких неначебто очищаєшся й стаєш добрішим. А як не згадати нащадка давнього грузинського роду Iвана Кавалерідзе, якого знають у світі як талановитого українського скульптора, що перетворював мармур на живі фігури?

Упродовж сторіч земля від Сяну й до самого Дону кожного обдаровує творчими крилами. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!

164 слова

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

ВІТАЄМО 

Дарину Поліщук, ученицю 9 класу із перемогою (ІІ місце) в секції "Графічний редактор Paint ” на обласному етапі конкурсу юних програмістів "Байт", що проходив на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 25 жовтня 2018 року (Керівник Косар М.С.)

 

Нових здобутків та перемог!!!

 

Сьогодні, 26 жовтня

до Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав з благодійним концертом Святослав Край. 

 

 

Нами зібрано 4300 грн.

Кошти передані воїнам, які перебувають в зоні АТО

17 жовтня у Сергіївському будинку культури зібралося 12 талановитих дітей освітніх закладів району для участі у фестивалі-конкурсі «Перлини гір».

Цьогоріч нашу школу представили у двох вікових категоріях троє учениць: Фокшек Ангеліна (молодша 9-11р.), Маковійчук Олександра та Маковійчук Анастасія (середня 12-14р.).

Конкурсантки продемонстрували свої здібності у трьох номінаціях: «Художнє читання», «Вокал», «Хореографія».

Діти показали високий виконавський рівень  та за рішенням журі були нагороджені грамотами.

Ангеліна та Олександра вибороли – ІІІ місце

Анастасія – ІІ місце.

Бажаємо дівчатам натхнення та нових перемог!

 

ВІТАЄМО!!!

Заступник директора з ВР

 

І.Ю. Несторяк

Поїздка у с. Селятин. Учні 7 класу поспілкувалися з прикордонниками та відвідали місцевий звіринець.

День УЧНІВСЬКОГО

 

САМОВРЯДУВАННЯ 

 

та ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

 

у школі!!!

 

       Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але, водночас, це слово закликає до праці, до дії, до творчого пошуку й самовизначення.

       З нагоди Дня працівників освіти 5 жовтня у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято «Уклін вам до землі, любі вчителі».

    Це  довгоочікуваний день у житті кожного школяра – День самоврядування, коли вчителі віддають своє кермо правління учням 11 класу. Традиційно одинадцятикласники провели 4 урок у 1-10 класах. Після уроків – святковий концерт з віршами, піснями, танцями й жартівливими сценками.

    Свято було душевним, добрим і теплим. Вчителі отримали багато позитивних емоцій, а учні хороший досвід.

                                   Щиро дякуємо вам, дорогі наші учні!

А також класним керівникам 9,11 класів Кочерган Г.О., Прокопюк П.О., музичному керівнику Самашко П.В. за допомогу в організації заходів до Дня вчителя!!!

Заступник директора з ВР 

Несторяк І.Ю.

 

Виховний захід 

 

"Василь Сухомлинський -

 

учитель, герой і поет",

присвяченний 100-річчю від Дня народження В.Сухомлинського

 

Підготувала та провела

Говдан О.В., вчитель української мови та літератури,

спільно з учнями 9 класу

 

Василь Олександрович любив дітей і написав для них багато-багато цікавих казок: про ласкаве сонечко і м'яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про кращі риси людини, про дітей. В його казках переважає доброта, бо сам він був доброю людиною і хотів, щоб діти, виросли добрими, чуйними, працьовитими, щоб любили тата й маму, свою рідну домівку і нашу велику прекрасну Батьківщину. В.О.Сухомлинський говорив: «Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей». 

 

Василь Сухомлинський автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1200 оповідань і казок. Загальний тираж його книг становить близько 4 млн. екземплярів на різних мовах народів світу.

 

                         Учитель, герой і поет
 З серцем палаючим Данко

Справжній палкий гуманіст
      Щастя творив до останку.
                        Григорій Орел

 

Свято-ярмарка

 

"Щедра осінь"

 

Осінь… Убрала золотом сади, ліси, парки і струшує додолу жовте листячко.

З давніх-давен у народі відзначають свято осені. 
   21 вересня вся шкільна родина Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралася на веселий, яскравий осінній ярмарок «Щедра осінь», після якого було проведено флешмоб, присвячений Дню Миру "Діти України за МИР!". 

На святі учні розповіли цікаві факти про овочі та фрукти (які напередодні обрали для захисту),  лунали українські пісні, частівки, вірші, а під час ярмарку кожен зміг купити млинців, пиріжків, печива, цукерок та багато смачної домашньої  випічки. Почесне місце займали на столах осінні дари саду: червонобокі яблука, запашні груші, виблискували проти сонечка грона винограду та калини. 

А винагородою для всіх учасників ярмарку стало яскраве сонечко, яке посилало щедро на землю свої промені, даруючи кожному тепло й радість щедрої осені.

Під час благодійного ярмарку зібрано 4272,50 грн. 

Ірина Несторяк,

 заступник директора з ВР

 

 

 

 

 

Флешмоб

 

до Дня Миру

 

 

"Діти України за МИР!"

 

 

Сьогодні, 1 вересня 2018 року, пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

 

До нашої шкільної родини приєдналося

23 учнів-першачків. 

Ось перший дзвоник гучно вам лунає, -
Це школа щиро кожному бажає
Навчатись із натхненням, із любов’ю,
І бути всім родиною одною.

Заступник директора з ВР

 

І.Ю. Несторяк