Адміністрація школи, вчителі та учні щиро дякують директору еко-курорту "Хутір Тихий" Валентині Ністор за спонсорську допомогу в розмірі 3000 грн. для закупівлі костюмів учасникам екологічної агітбригади "ЕКО-ШАНС".

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати й заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.

Адміністрація, педагогічний і батьківський колективи та учні Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки приватним підприємцям села Сергії: Маковійчуку М.В. (1000 грн.), Боцвину В.Ю. (900 грн.), Кошевку Д.І. (100 грн.), а також  Сергіївському лісництву (1700 грн.) та Шурдинському лісництву (1000 грн.) за надану матеріальну допомогу в придбанні підручників для школи. На дані кошти закуплено:

- 54 підручники з німецької та англійської мови, 4 підручники з української мови та біології для 7 класу;

- 11 підручників з німецької та англійської мови для 6 класу.

Крім того, щиро дякуємо батькам 1-4 класів за допомогу в придбанні комплекту підручників для 4 класу.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку, натхнення для нових благочинних діянь.

Хай щастя завжди супроводжує Вас,

Людська повага й шана не минають

А вашу мрію й працю повсякчас

 Лиш нагороди й визнання вінчають!