З 27 травня 2019 року час літнього відпочинку та розваг розпочався роботою пришкільного мовного табору "Friendship", організованого на базі Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Основна мета якого – зацікавити школярів англійською та німецькою мовами здобути необхідні мовні навички, наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням, забезпечити змістовне дозвілля. Вчителі розробили власну концепцію зі створення мовного середовища та покращення мовного рівня учнів, розвитку лідерських навичок.

Перебуваючи в таборі, учні мають змогу покращити свої знання з англійської та німецької мов, розкрити свої здібності під час занять, адже тут створена атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри, взаємодопомоги.  Нестандартні форми проведення занять надихають учнів на самовдосконалення, поглиблення набутих знань, пошуку матеріалу та нової для себе інформації. 

 

Під час перебування у мовному таборі школярі набудуть та удосконалять свої мовні навички, отримають мотивацію для подальшого оволодіння іноземною мовою.

Несторяк І.Ю.,

заступник директора з ВР