Система роботи шкільної бібліотеки

Бібліотека - територія читання.pdf
Adobe Acrobat Document 7.5 MB

Знайомство з книгами, що надійшли у фонд

шкільної бібліотеки

Флешмоб. Впійманий за читанням.pdf
Adobe Acrobat Document 701.6 KB
Флешмоб. Впійманий за читанням1.pdf
Adobe Acrobat Document 646.1 KB

16 листопада 2018/2019 н.р. відбувся урочистий захід - посвята в читачі другокласників

 

Захід підготували бібліотекар школи Александрюк О.Г. та класний керівник

2 класу Ігнатюк В.В.

 «Скажи мені з ким ти дружиш і я скажу тобі, хто ти». З таким же правом можна сказати: «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти». Людина, яка любить і вміє читати , має розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги! З книжкою ви зустрічаєтеся ще у дитинстві і не розлучаєтесь з нею до самої старості. Де б ви не вчилися, де б не працювали, весь час будете звертатися за допомогою до книги, підручника!

       «Хто багато читає, той багато знає», «Книжка вчить, як на світі жить», – кажуть в народі. І це правда, адже книжка відповідає на безліч запитань і сама вміє запитувати. То ж читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги.

Читайте, читайте, читайте!!!

28 листопада у нашій школі відбулося свято   «Посвята в читачі». Це дуже важливе дійство, яке відчиняє двері у чарівний світ книжок. Книга підказує людині вихід із складної ситуації, вона і помічник, і порадник, для тих, хто вміє дружити з нею. Книги – це справжня духовна скарбниця людства, з книг ми дізнаємося багато цікавого і повчального, а саме: історичні факти та події, художні твори, казки і таке інше.

У цьому святі брали участь бібліотекар Александрюк О.Г., а також учні 2 класу, які разом із класним керівником Генцар А.І. підготували дуже цікаву програму. За допомогою загадок та прислів’їв, пісень, розповідей, цікавих фактів учні доводили, як важливо бережно та дбайливо ставитися до цього скарбу – книги.

Я сподіваюсь, що вони запам’ятають це свято на все життя, і воно стане шляхом у дивний світ книги. Адже не може бути жодної держави і народу без книги.

 

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ

ДАРУВАННЯ КНИГИ

 

14 лютого в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day).

Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Міжнародний день дарування книг це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.

Як можна відсвяткувати цей день:

·  Подарувати книгу бібліотеці, або другові, родичу, незнайомій людині;

·               Залучіть до цього свята друзів через соціальні мережі;

·   Приєднайтесь до буккросингу ("прочитав – передай іншому").

                   Давайте приєднаємося до акції "Подаруй книгу бібліотеці". Книги стануть доступні нашим читачам! Тож звертаємось до Вас з проханням, якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – підпишіть їх гарними побажаннями і подаруйте їх нашій бібліотеці! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Усі книги будуть виставлені на виставці у нашій бібліотеці.

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

 

 

ПОСВЯТА

 

У ЧИТАЧІ

 

ДРУГОКЛАСНИКІВ

Свято "КНИГА - МУДРИЙ, ДОБРИЙ ДРУГ!" у 2-му класі

24 квітня на базі нашої рідної школи був проведений районний семінар вчителів 2-х класів початкової школи.

І під час цього семінару  бібліотекарем школи Александрюк Ольгою Григорівною і класним керівником  2-го класу Генцар Аллою Іванівною було проведено цікаве і повчальне свято із позакласної роботи "Книга – мудрий, добрий друг", а також інсценізацію "Звірятка лікують книгу".

І знову казка полонила маленькі дитячі серця, які так довіряють їй, люблять поринути у дивний казковий світ – мрій і думок політ.

Це маленькі другокласники перевтілилися у казкових героїв: ніжну Червону Шапочку, доброго Зайчика, хитру Лисичку, незвичайного Вовчика, доброго Лікаря.

Як чудово коли всі діти були учасниками такого свята, де Книжка їх найкращий друг, змогла перетворитися із занедбаної Хлопчиськом-Пустиськом у справжню красуню і стати йому другом.

А девізом свята був надпис:

 

"Книга – це мудрість століть!"

Сценарій "Звірятка лікують книжку"
Інсценізація Свято книги.docx
Microsoft Word Document 24.8 KB